BU KIYAĞI BABANIZ YAPMAZ

TOPLU KONUT PROJELERİYLE TANINAN PANDUL İNŞAAT 54 AY VADE İLE DAİRE SATIYOR.

BU KIYAĞI BABANIZ YAPMAZ

Projeleri ve satış politikasıyla adından söz ettiren Pandul İnşaat, 40 BİN peşin 54 ay vade ile faizsiz daire satışına başladı. Konut satışlarında banka kredisi kullandırmayan ve borç senedi karşılığı müşterilerine tapu veren Pandul İnşaat her projesinden alnının akıyla çıkmayı başardı. 

ORTA VE DAR GELİR GRUBUNU EV SAHİBİ YAPIYOR

Projelerinde orta ve dar gelir grubunu oluşturan vatandaşlara yönelik cazip fiyatlarla kampanyalar yapan Pandul İnşaat, yıllardır aynı politikayı devam ettirerek kriz ortamında dahi büyümeyi başardı.Ticarete diğer müteahhitlerden farklı yaklaştığını söyleyen Pandul İnşaat'ın sahibi Abdülkadir Pandul, "insanları ev sahibi yapmayı seviyorum, bu işten büyük mutluluk duyuyorum. Benim sayemde çok kişi ev sahibi oldu, onların hayır dualarını almaktan daha büyük servet olamaz" diyor.

BİR ÇOK KİŞİ YATIRIM AMAÇLI DİARE ALIYOR

Müşterileri içinde sadece yatırım amaçlı daire alan çok kişinin olduğunu söyleyen Pandul, "hayatın her döneminde standart bir gelire sahip olunamıyor, bilinçli vatandaş para kazandığı dönemde bizden senet karşılığı uzun vadeli ev alarak yatırım yapıyor. Böylece parasını da heba etmemiş oluyor. Sadece yatırım yapmak için daire alan çok müşterimiz var" diyerek yatırım yapmanın önemine dikkat çekti.