DESTEKLEME İÇİN SON GÜN 1 ŞUBAT 2019

2018 ÜRETİM YILI MAZOT VE GÜBRE DESTEĞİ ÖDEMELERİ İÇİN İCMALLER PAZARTESİ GÜNÜ ASKIYA ÇIKARILACAK. YAPILAN AÇIKLAMADA, 5 GÜN SÜREYLE ASKIDA KALACAK LİSTELERDE ADI BULUNMAYANLARIN İLÇE MÜDÜRLÜKLERİNE İTİRAZ EDEBİLECEKLERİ BELİRTİLDİ.

DESTEKLEME İÇİN SON GÜN 1 ŞUBAT 2019

Akçakoca İlçe tarım müdürlüğünden edinilen bilgiye göre, 2018 Üretim Yılı Mazot ve Gübre Desteği ödemelerine ilişkin olarak hazırlanan üretici hak ediş icmalleri Akçakoca İlçe Tarım Müdürlüğünde 28.01.2019 Pazartesi günü itibariyle 5 gün süre ile askıya çıkarıldığını, 1 Şubat 2019 Cuma günü mesai bitimi itibariyle askıdan indirileceğini duyurdu.

Müdürlükten yapılan açıklamada, “Üreticilerimizin kendilerine ait bilgileri kontrol etmeleri, listelerde arazi miktarı, destekleme ödeme tutarı v.b ile ilgili olarak bir eksiklik veya yanlışlık tespit etmeleri halinde başvuru yaptıkları İlçe Müdürlüğüne itiraz ve düzeltme talebinde bulunmaları gerekmektedir. Askı ve itiraz süresi bitiminden sonra yapılacak olan itirazlar değerlendirmeye alınmayacaktır. Üreticilerimizin mağduriyet yaşamamaları için bu konuda dikkatli davranmaları önemle duyurulur.” denildi.