BELEDİYEDE TEMİZLİK KAMPANYASI

AKÇAKOCA BELEDİYESİ PERSONELİ BAŞKAN OKAN YANMAZ TARAFINDAN BAŞLATILAN ÇEVRE TEMİZLİK KAMPANYASI ÇALIŞMALARINA KATILDI.KAMPANYANIN DEVAM EDECEĞİ BİLDİRİLDİ

BELEDİYEDE TEMİZLİK KAMPANYASI

Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz,Turizm Haftası sebebiyle belediyede atıl olan bazı işçiler ve memurlarıyla birlikte 2 km uzunluktaki Çuhalı plajını temizledi. Akçakoca’nın çiçeği burnunda MHP’li Belediye Başkanı Okan Yanmaz, Akçakoca Belediyesi personeli ile birlikte Çuhalı plajını temizleyerek, Akçakoca’yı turizm sezonuna hazırladıklarını belirtti.

Çuhalı plajında temizlik için yerlerini alan Başkan yardımcısı Hakan Öztaş, Akçakoca Belediye personeli ile birlikte topyekun plaj temizliğine başladıklarını belirterek Akçakoca’yı 2019 yılı yaz sezonuna hazır hale getirceklerini belirtti.

Plaj temizliği sonrası açıklama yapan Akçakoca Belediye Başkanı Okan Yanmaz, ‘’Turizm Haftası nedeniyle belediyemizde masa başında oturan fazla personelimizle birlikte  Akçakoca’mızı yaz sezonuna hazırlıyoruz. Plajlarımızda aşırı derecede sigara izmaritleri olduğunu gördük.Mali durumumuz düzelince kum temizleme makinasıda alınmış olacaktır.Amacımız gençlerinde bu temizlik kampanyasına katılmalarını sağlamak bu nedenle kamu oyuna duyarlı olması için personelimizle birlikte sahillerimizi temizliyoruz’’diye konuştu.

 

ÇALIŞMALAR BELEDİYEYE AİT DRON İLE HAVADAN KAYDEDİLDİ